Jednotlivé dekory sa prispôsobujú veľkostiam a tvarom pohárov.

Pieskovanie textu sa vyhotovuje presne podľa zadania objednávky. Preto si dôkladne skontrolujte Vami napísaný text, interpunkčné znamienka, veľké písmená, ... 

Národné znaky môžu byť použité (ç,ń,ć,ř,ů,ų, ...a pod.). Avšak je nevyhnutné na tento fakt upozorniť v poznámke a vyžiadať si na odsúhlasenie individuálny grafický návrh. 

Žiadne zmeny v zákazke nemôžu byť vykonané, pokiaľ je už zákazka postúpená do výroby. 

Predmety môžu byť objednané aj bez personalizácie (dekorovania). V tomto prípade je 20% zľava. 

Poháre z našej ponuky pochádzajú z ručnej výroby. Z tohto dôvodu sa nedá dosiahnuť 100% totožnosť dvoch kusov. Napriek tomu sú dvojice svadobných pohárov dôkladne vyberané do páru s čo najmenšími odlišnosťami. Tieto drobné odchýlky nie sú chybou, ale naopak dôkazom pravosti ručnej práce sklárov. 

Personalizované poháre sú vyrobené a odoslané poštou do 12 pracovných dní od odsúhlasenia Vašej objednávky. Ak zákazník požaduje kratší termín, telefonická alebo mailová konzultácia je nevyhnutná. 

Cena za jeden pár pohárov závisí od zaradenia podľa cenovej kategórie. Cena je konečná, neúčtujeme žiadne príplatky za vypieskovanie textu alebo dekoru. (neplatí pre dekorácie kategorie SW)

K cene svadobných pohárov účtujeme poštovné a  balné.

Poštovné a balné hradí zákazník!

 

 

Osobný odber 0€
Balné 2,50€
   
Platba predom, balík na poštu 5,10€
Platba predom, balík na adresu 6,30€
                                                                                                                           
                                   
O výrobe konkrétnej zákazky sa môžete informovať na tel..čísle +421 32 74 317 20 alebo na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Zásielka so svadobnými pohármi je dobre balená podľa požiadaviek prepravcu. Napriek tomu je zákazník povinný si zákazku skontrolovať ihneď pri preberaní. V prípade poškodenia zásielky je nutné okamžité podanie reklamácie na dodacej pošte. Zároveň je potrebné bezodkladne informovať výrobcu PAMAS-GLASS telefonicky +421 32 743 17 20 alebo +421 905 594 186, alebo mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., aby sme mohli uskutočniť potrebné kroky k náprave. 

Odoslaním elektronickej objednávky kupujúci akceptuje ustanovenia Všeobecných obchodných podmienok, platných v deň odoslanej objednávky. Všetky právne vzťahy vznikajúce medzi predávajúcim a kupujúcim sa riadia právnymi predpismi SR. Vo veciach neupravených týmito Obchodnými podmienkami sa uplatnia príslušné ustanovenia Občianskeho zákonníka. 

Grafické návrhy a dekory sú výhradným vlastníctvom fy.PAMAS-GLASS s.r.o.